pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 
Menstrua__n___vl_512a0b3e316f7.jpgMenstrua__n___vl_512a0b3e316f7.jpg

Menstruační vložky Nefritová svěžest 10ks

ID:61906
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 127 Kč

Popis produktu

Léčebně profylaktické dámské vložky na bázi fytokompozic z výtažků léčivých bylin a esenciálních olejů
Menstruační vložky Nefritová svěžest mají povrch ze 100% bavlny napuštěný z výtažkem z bylin.

Účinky: anatomicky pod úhlem lisovaná vrchní vrstva DRY rychle a rovnoměrně vsakuje tekutinu v celé délce, čímž se zmenšuje nebezpečí protečení do krajů. Povrch z 100% bavlny je napuštěný výtažkem z bylin výborně absorbuje vlhkost a zápach, má blahodárný vliv na sliznici genitálií. Superabsorbent přeměňuje tekutinu na gel. Křidélka po stranách dobře lepí a zajišťují pohodlí při pohybu. Lepící vrstva pro fixaci vložky účinně zadržuje tekutinu.

Složení: gossypium herbaceum powder, sodium polyacrylate, cellulose, polyethylene, camellia sinensis leaf extract, mentha piperin extract, paper.

Použití: určeny pro použití při menstruaci

Upozornění: nepoužívat v těhotenství

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou ,,