pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 

TianDe - péče o tělo

TianDe___T__lov__5117e92f9a193.jpgTianDe___T__lov__5117e92f9a193.jpg

TianDe - Tělová sůl Královský jasmín 60 g

ID:32608
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 51 Kč

Popis produktu

Extrakt z jasmínu je vhodný pro všechny typy kůže, omlazuje, hydratuje. Koupel s přídavkem tělové soli zlepšuje náladu.

Účinky: mořská sůl má regenerační a stimulační účinky na kůži, aktivuje výměnné procesy, dodává makro a mikroelementy, zvyšuje elasticitu. Extrakt z jasmínu je vhodný pro všechny typy kůže, omlazuje, hydratuje. Koupel s přídavkem tělové soli zlepšuje náladu.

Složení: aqua, maris sal, glycerin, sodium succinate, jasminum officinale flower extract, sodium lauryl sulfate, triethanolamine, parfum, stearyl alcohol, DMDM hydantoin, lanolin, cetrimonium chloride, xanthan gum, jasminum officinale flower water.

Použití:

  1. Lehkými kruhovými pohyby naneste malé množství soli na vlhkou pokožku. Doba použití není omezena. Nakonec opláchněte vodou.
  2. Sáček soli rozpusťte ve vaně s teplou vodou. Koupel provádějte max. 20 min.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,