pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 

TianDe - péče o tělo

Soln___peeling_s_521f38e65e833.jpgSoln___peeling_s_521f38e65e833.jpg

Solný peeling s výtažky ze zázvoru,380g

ID:32507
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 374 Kč

Popis produktu

dává ženám dokonalou postavu. Zázvor aktivně ohřívá pokožku, odstraňuje kožní laxnost, vypíná a stahuje, uvolňuje bolest těla a svalů, redukuje únavu a stres

Vytvořte dokonalé tělo, vymažte všechno nepotřebné

Účinky: Salt exfoliace se zázvorovým extraktem dává ženám dokonalou postavu. Ginger aktivně ohřívá pokožku, Uluchay stimuluje krevní oběh, odstraňuje kožní laxnost, stahuje a tonizuje ji. Sůl odstraňuje rohovou vrstvu pokožky, detoxikuje a posiluje účinek dalších látek obsažených v přípravku. Vynikající na redukci celulitidy - "pomerančové kůry". Používá se pro hloubkové čištění pokožky. Stimuluje krevní oběh a mikrocirkulaci v tkáních, zlepšuje proces odvodnění a zvyšuje ochranné funkce pokožky. Uvolňuje bolest těla a svalů, redukuje únavu a stres. Můžeme použít různými způsoby.

Složení: sodium chloride, aqua, glycerin, sodium succinate, cocamidopropyl betaine, zingiber officinale extract, parfum, stearyl alcohol, dmdm hydantoin, lanolin, guar hydroxypropyltrimonium chloride, capsaicin.

Použití: Masáž těla, manikůra a pedikůra, body-scrub – solí jemně masírujte celé tělo nebo jeho části. V lázni s napadanou solí setrváme 15 minut. V sauně po 5-10minutové relaxaci aplikujeme na pokožku sůl a strávíme dalších 5 minut v sauně, kdy dojde k řádnému prokrvení a detoxikaci pokožky.

Upozornění: nepoužívat těhotnými ženami a dětmi.
Skladovat mimo dosah přímého slunečního svitu, mimo působení vysokých a nízkých teplot. Skladovat v suchu, mimo dosah dětí.
Spotřebujte nejlépe do: data uvedeném na obalu.
Vyrobeno: Čína
Dovozce do ČR: ISTA Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 18600 Praha 8

Kvalita výroby je potvrzena mezinárodními certifikáty ISO 9001-2002 a GMP.