pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 

TianDe - péče o pleť

Rozpustn___maska_511cccdbc70d6.jpgRozpustn___maska_511cccdbc70d6.jpg

Rozpustná maska Perleťový pudr 100 g

ID:50224
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 136 Kč

Popis produktu

aktivuje výměnné procesy v pokožce, zlepšuje krevní oběh, vyživuje a zvlhčuje, vyhlazuje vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny, dodává pokožce svěžest, pevnost a pružnost.

Účinky: aktivuje výměnné procesy v pokožce, zlepšuje krevní oběh, vyživuje a zvlhčuje, vyhlazuje vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny, dodává pokožce svěžest, pevnost a pružnost.

Složení: pearl powder.

Rozpustná maska Perleťový pudr

Univerzální prostředek, který se dá použít jak pro mladou pleť, tak i pro stárnoucí. Maska obsahuje 100% rozdrcené perly.

Prášek z perel účinně vyhlazuje vrásky, odstraňuje volné radikály a posiluje ochrannou funkci buněk.

Návod na použití:

Maska - suchou směs zalijte teplou vodou (30°C), míchejte, až získáte homogenní hmotu s konzistencí husté smetany, okamžitě naneste na čistou pleť obličeje a krku, nechte působit 15-20 min, potom masku odstraňte a opláchněte pokožku vodou. Doporučujeme používat 2x týdně během 4-6 týdnů.. Maska odstraňuje vrásky a odstraňuje pigmentaci.

Peeling - Naneste část pudru na vlhký obličej, vmasírujte do pokožky a poté opláchněte. Peeling čistí póry, zjemňuje pokožku a zlepšuje její tón.

Perlová koupel - Rozpusttě polovinu sáčku v teplé vodě a užijte si koupel po dobu 15-20 minut. Regeneruje a omlazuje pokožku.

Obohacení krémů - přidejte trošku perlového prášku do svého krému před běžným použítím. Zmatňuje pleť a vyživuje pokožku.


Tip pro Vás:

Bělení zubů - Snažili jsme se tuto masku použít na čištění zubů, výsledek předčil očekávání a vybělených zubů a žádný plak po celý den.!!

...a něco více:

Čínská kultura je zná ve formě prášku již přes dva tisíce let, ale i např. egyptská královna Kleopatra rozpouštěla perly ve vinném octu, aby prohloubila svou krásu a zdraví.

Proč je však perlový prášek pro současnost významnější ?

Perlový prášek má jinový charakter,

- chladí a čistí především dráhy srdce, ledvin a jater, tedy klíčová energetická i funkční centra.

I jednoduchý rozbor ukáže množství minerálních látek a všech podstatných aminokyselin seřazených v naprosto jedinečné, ale přirozené kombinaci, která tak násobí jeho efekt. Koncentrace minerálů a aminokyselin je taková, že přesto, že jako adaptogen je zcela bez vedlejších účinků, pro obsah vápníku a ostatních minerálních látek je maximální dávka cca 0, 9 g perlového prášku denně (počítáno s průměrnou tělesnou hmotností do cca 75 Kg). Vědci západní medicíny, alternativní léčitelé i lidové moudro se shoduje na potřebě rovnováhy k životu člověka. Tradiční čínský recepty jsou založené na účincích perlového prášku.

Jak již bylo uvedeno perlový prášek
- uvádí do rovnováhy nejdůležitější energetické dráhy těla –dráhu jater, srdce, ledvin, plic a sleziny.

- snižuje přehřátí a odstraňuje jedovaté látky z těla.

- je to univerzální tonikum, které reguluje průchod energie po jednotlivých drahách a stimuluje narušená centra.

Perlový prášek je zcela rozpustný a stravitelný. To umožňuje jeho dokonalé vstřebávání a využitelnost. Jemně rozpuštěný prášek nedráždí sliznici žaludku ani střeva. Vstřebaný perlový prášek postupně uvolňuje do organismu jedinečnou kombinaci minerálů(Se, Ca, Cu, Ge, Zn, Mg, Fe, Mn),a aminokyselin (18).

Tradiční čínská medicína znázorňuje tok energie čchi po energetických drahách – meridiánech, které čínská medicína během tisíciletí přesně určila. Klid duše, správný dech a uvolněný pohyb, to vše napomáhá perlovému prášku efektivně nabíjet energetická centra, pročišťovat energetické dráhy, posilovat tak čchi a hlavně snižovat stupeň přehřátí organismu, zejména ve smyslu energetického přehřátí ve spojení se zanesením a ucpáním energetických drah v důsledku agresivního životního prostředí a špatné životosprávy.

Z výše uvedeného vyplývá, že Perlový prašek působí jako celek na náš složitý, leč jednotný organismus. Chemický a mechanistický rozbor působení na energetické dráhy srdce, jater, ledvin a plic,na řadu orgánů, pohybovou soustavu a konečně i pleť, byl proveden především experimentálním výzkumem v čínských nemocnicích. V praxi potvrzené a ověřené žádoucí účinky perlového prášku jsou zejména u poruch systémů metabolického, oběhového, nervového, respiračního, pohybového, vegetativního a imunitního.

Např. díky vysokému obsahu vápníku a dalších minerálních látek (v organické formě !) je perlový prášek velice
-
vhodný potravní doplněk pro osoby trpící řídnutím kostí (osteoporózou)
- pozitivně působí na psychiku
– na nespavost, neurózy, únavový syndrom, skleslost, neklid a přehřátí, stres
-
zlepšuje stav cév a srdce – je vhodný zejména při vysokém krevním tlaku, kornatění cév, chudokrevnosti, angině pectoris, srdeční slabosti, infarktu, křečových žilách.
- je vhodný též
proti stárnutí organismu, artritickým a revmatickým onemocněním, bolestem páteře, kloubním problémům.
- doporučuje se užívat též
při zánětech dýchacích cest včetně alergických reakcí, zánětu středního ucha, krvácivosti očních cévek, šedému zákalu a cukrovce, proti kožním nemocím, akné, krvácivosti dásní, aftě a proti tvorbě vrásek.
- při vnějším použití Perletový prašek
zbavuje vyrážek a zjasňuje zrak.

Metodou bylo zejména sledování jednotlivých funkcí organismu, dále toku na jednotlivých drahách pulsovou diagnostikou.Moderní věda jen potvrdila, co znala tradiční medicína tisíce let. Perlový prášek kladně stimuluje dráhy srdce, jater, ledvin a plic, což je základní podmínkou zdraví organismu.

VIDEO - MOŽNOST POUŽITÍ (v ruštině)