pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 
Tiande_Vy__ivuj__521797fcc6d36.jpgTiande_Vy__ivuj__521797fcc6d36.jpg

Tiande-Vyživující sérum pro růst řas a obočí,5 ml

ID:80902
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 489 Kč

Popis produktu

přirozený způsob, jak zvýšit délku a objem řas, aby byly delšíí a hustší během 3-4 týdnů. Výsledek je srovnatelný s účinkem umělé řasy. Lze použít i na obočí.

NOVINKA - zdravá alternativa umělých řas

 

  • vhodné pro toho kdo má potíže s řasami
  • prodlužuje životnost řas
  • zvyšuje se - objem o 30%, délka o 15%, barva o 100%

 

Popis:
inovativní produkt z Tiande, který byl vyvinut na základě nejnovějších vědeckých poznatků
Speciálně vybrané přírodní složky poskytují intenzivní výživu a posílují kořeny řas, prodlužuje jejich životnost a podporuje aktivní růst.
Použití séra je přirozený způsob, jak zvýšit délku a objem řas, aby byly delšíí a hustší během 3-4 týdnů. Výsledek je srovnatelný s účinkem umělé řasy. Lze použít i na obočí.


Složení:. skvalen (skvalen), epidermální růstový faktor (EGF), polysacharidy mořských řas-působí proti plísním, virům,bakteriím, bisabolol (bisobolol) - který zrychluje růst řas, má protizánětlivý účinek, řasy jsou poddajné, hedvábné a měkké

Použití: aplikujte velmi malé množství séra pomocí aplikačního štětečku, těsně vedle kořínků ( podél linie řas )na horních a dolních víčkách. Pro zvýšení účinku použijte 2 krát denně: večer a ráno po dobu 15-20 minut před použitím make-upu, 2 hodiny před spaním, denně po dobu 3-4 týdnů, potém 1-2 týdně na udržení

Upozornění Vyvarujte se kontaktu se sliznicí oka, což způsobuje pocit pálení i v této oblasti! V případě kontaktu s očima důkladně vypláchnout vodou. Aby se zabránilo nežádoucímu ochlupení na očních víčkách, používejte pouze nástroj na bázi řas / obočí!

Doporučuje se pro slabé a lámavé řasy, po agresivním barvení, negativní vliv faktorů vnějšího prostředí (UV záření, slaná voda, a další). Chcete-li vytvořit další velkolepé řasy a obočí.

obrázek řasy