pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 
Modeluj__c___mas_514211606dd09.jpgModeluj__c___mas_514211606dd09.jpg

Modelující maska na zpevnění poprsí 1 ks

ID:32501
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 64 Kč

Popis produktu

rychle vypíná a vyhlazuje pokožku prsou a dekoltu.

Účinky: rychle vypíná a vyhlazuje pokožku prsou a dekoltu. Tonizuje, zpevňuje a obnovuje pružnost kůže. Extrakt z thajského hedvábí stimuluje růst buněk v tkáni mléčných žláz, čímž napomáhá jejich zvětšení. Zlepšuji mikrocirkulaci, má regenerační, hydratační a depigmentační účinky. Fitoestrogeny působí blahodárně na kůži. Izoflaviony mají antioxidační účinky, snižují riziko vzniku nádorového onemocnění.

Složení: aqua, trifolium pretense extract, propylene glycol, simmondsia chinensis seed oil, benzyl alcohol, hydroxyethylcellulose, parfum.

Použití: vyndejte masku z obalu a rovnoměrně ji na prsou rozprostřete. Poté ji překryjte polyetylenovým duplikátem. Nechte působit 10-15 minut. Doporučujeme masku používat 2x týdně po dobu jednoho měsíce. Pro zesílení účinku doporučujeme používat společně s krémem Bust Beauty Cream.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,