pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 
Modelovac___mask_515ee6cac0fdf.jpgModelovac___mask_515ee6cac0fdf.jpg

Modelovací maska na poprsí Mořské řasy

ID:50242
Sklad:

Vaše cena s DPH: 80 Kč

Popis produktu

napomáhá tvorbě kolagenu zpevňujícího strukturu pokožky poprsí, omezuje vznik strií. Zpevňuje a napomáhá obnovení tvaru mléčných žláz

Účinky: vyvážený komplex z rostlinných extraktů a mikroelementů aktivně stimuluje buněčnou regeneraci, vyživuje, omlazuje, napomáhá tvorbě kolagenu zpevňujícího strukturu pokožky poprsí, omezuje vznik strií. Zpevňuje a napomáhá obnovení tvaru mléčných žláz.

Složení: aqua, propylene glycol, proline, algae extract, glycerin, hydroxyethylcellulose, alkyl benzoate, parfum.

Použití: vyndejte masku ze sáčku, naneste na poprsí a nechte působit 10-15 min. Součástí této masky je papírová šablona, která se přikládá po nanesení masky. Doporučuje se používat masku 2x týdně po dobu jednoho měsíce. Proceduru je možné opakovat během roku.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,