pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 
__ist__c___ml__k_511bdc9cc7c2b.jpg__ist__c___ml__k_511bdc9cc7c2b.jpg

Čistící mléko Mořské řasy 150g

ID:10204
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 183 Kč

Popis produktu

jemně čistí pokožku od nečistot a makeupu. Nepoškozuje její přirozenou ochrannou vrstvu, udržuje přirozenou úroveň vlhkosti.

Účinky: jemně čistí pokožku od nečistot a makeupu. Nepoškozuje její přirozenou ochrannou vrstvu, udržuje přirozenou úroveň vlhkosti.

Složení: aqua, cetearyl alcohol, glycerin, paraffinum liquidum oil, glyceryl stearate, stearic acid, petrolatum, sodium lauryl phosphate, algae extract, hydrolyzed conchiolin protein, triethanolamine, methyparaben, parfum, trehalose, propylparaben, polysorbate 80, BHT, disodium EDTA.

Použití: rozetřete v dlaních s teplou vodou, naneste na obličej masážními pohyby a pečlivě umyjte.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou ,,