pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 

TianDe - produkty z Tibetu

Antioxidantn___t_511cd3381d01a.jpgAntioxidantn___t_511cd3381d01a.jpg

Antioxidantní tvarující maska Zelený čaj 100 g

ID:50222
Výrobce:tianDe
Sklad:

Vaše cena s DPH: 123 Kč

Popis produktu

okamžitý liftingový efekt, vyhlazuje, redukuje vrásky na tváři a čele, zpevňuje kůži na krku, napomáhá vyhlazení nosoretních rýh. Zlepšuje lymfatický a krevní oběh, barvu a tvar obličeje nebo těla.

Účinky: okamžitý liftingový efekt, vyhlazuje, redukuje vrásky na tváři a čele, zpevňuje kůži na krku, napomáhá vyhlazení nosoretních rýh. Zlepšuje lymfatický a krevní oběh, barvu a tvar obličeje nebo těla. Obsahuje antioxidanty, které neutralizují vliv volných radikálů, braní předčasnému stárnutí pleti. Výtažky ze zeleného čaje zpevňují krevní vlásečnice, účinně braní vzniku kuperózy, odstraňují stres a únavu. Má výrazné zklidňující, protizánětlivé a omlazující účinky.

Složení: cornstarch, talc, hydrolyzed wheat gluten, triticum vulgare flour, camellia sinensis (green tea) extract.

Použití: suchou směs zalijte teplou převařenou vodou (30°C), míchejte, až získáte homogenní hmotu s konzistencí husté smetany, okamžitě naneste na čistou pleť obličeje a krku, nechte působit 15-20 min, potom masku odstraňte a opláchněte pokožku vodou. Doporučujeme používat 2x týdně během 4-6 týdnů.

Společnost TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující přírodní složky z velmi čistých oblastí Východu, s využitím nejnovějších technologií a respektováním originálních tibetských, čínských a altajských receptur. Dnes je společnost TianDe jedinečná svojí kolekcí kosmetiky a potravinových doplňku vyráběných tradičními způsoby čínské medicíny a kombinací nejnovějších vědeckých technologií. Využívá ingredience jako ženšen, zázvor, lotos, jasmín, mandle a unikátní složky jako ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen, perly, zlato, křemík a jiné. Produkty tak mají vliv nejen na pokožku, ale řeší příčinu problému v samotném organismu.

„Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou,,