pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 

PURITY VISION

Purity Vision RAW KOKOSOVÝ OLEJ 300ml

ID:RAW300
Výrobce:Purity Vision
Sklad:

Vaše cena s DPH: 259 Kč

Popis produktu

Novinka pro letní studenou kuchyni! Nejčistší kokosový olej s přirozeným aroma a s větším obsahem vitamínu E

Novinka na Evropském trhu. RAW kokosový olej vznikl po dvou letech intenzivního výzkumu, bádání a experimentů s našimi farmáři na Filipínách, jsme vyvinuli unikátní výrobní proces, který umožňuje zcela bez tepelného zahřátí extrahovat naprosto čistý kokosový olej přímo z čerstvého kokosového mléka. Vznikla unikátní patentová technologie, která jako jediná na světě zaručuje maximální možnou kvalitu kokosového oleje. 

Proč RAW kokosový olej? V čem je lepší, než za studena lisovaný a sušený?
-Více koncentrovaný – má vyšší účinnost.
-Extrémně kvalitní, výživný a bohatý na chuť.
-Nejčistější kokosový olej, krystalicky čistá konzistence 
a máslová chuť.
-Přirozené aroma– jemná vůně čerstvě otevřeného kokosu.
-Nejšetrnější extrakce kokosového oleje.
-Nejúčinnější složení.
-Obsahuje více vitamínu E, lépe hydratuje, snadněji se vstřebává.
-Vyrobeno do 90 minut od otevření kokosového ořechu

Co znamená RAW?

RAW v překladu znamená „syrový“ či „živý“. RAW představuje všechny potraviny, které při svém zpracování neprošly tepelnou úpravou (vaření, dušení, pečení, pasterování, zavařování apod.). Aby výrobek mohl být označen za RAW potravinu, nesmí se při svém zpracování setkat s teplotou vyšší než 42°C. Tato podmínka musí být dodržena při všech dílčích fázích zpracování oleje – získávání výchozí suroviny, lisování, balení, skladování i přepravě. Díky tomu zůstávají všechny nutriční hodnoty zachovány, nedochází k modifikaci výživných látek, minerálů a vitamínů a ty si tak uchovávají maximální vstřebatelnost a využitelnost pro lidský organizmus.

RECEPT JAHODOVO-KOKOSOVÉ SMOOTHIE

INGREDIENCE
300ml mandlového mléka • 1 lžíce Purity vision ® RAW Bio kokosového oleje • 200 g jahod (nebo lze použít borůvky, maliny a jiné ovoce) • 1 menší banán • vanilka •4–6 kostek ledu • špetka kardamonu

POSTUP
Rozmixujte do hladka, ozdobte čerstvým ovocem a podávejte. V případě potřeby doslaďte medem či sirupem. 

pez

Značka Purity Vision spojuje nejnovější vědecké poznatky spolu s tradičními a časem prověřenými postupy. Výrobky jsou pokud možno certifikovány v BIO kvalitě a dají se využít mnoha způsoby. Respektují ekologické hledisko jak při výrobě, tak při přepravě a prodeji.