pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 

Rukavice s turmalínem Green World

ID:2060
Výrobce:Green World
Sklad:

Vaše cena s DPH: 629 Kč

Popis produktu

podporují léčbu a snižují příznaky, jako je bolest v ruce, znecitlivění v rukou, pásový opar, nepružné kloubů, křeče a příznaky revmatoidních onemocnění rukou


Složení
 :  100% polypropylenové vlákno s magnetickým účinkem magnetického záření a vzdálené infračervené spektrum

Magnetická vlákna - textilní materiál, který má hojivý účinek mangitnogo záření. Materiál je jemný a měkký na dotek, nedráždí pokožku, nepřitahuje kovové předměty, ale má magnetické vlastnosti, které jsou dány VCR.

Tato měkká a pohodlná tkanina, má antibakteriální účinek a má dvojí hojivý efekt. 

Dlouhodobý účinek:

  • rukavice s turmalínem zlepší periferní krevní oběh na ruce
  • aktivuje tkáňové buňky
  • urychlují metabolismus
  • zlepšují pleť
  • udržují teplo
  • mají protizánětlivý a analgetický účinek
  • odstraňují vlhkost 
  • odstraňují nepříjemný zápach.


Indikace :

1. Zdraví lidé - pro každodenní péči o ruce.

2. Rukavice podporují léčbu a snižují příznaky, jako je bolest v ruce, znecitlivění v rukou, pásový opar, vysoušení nebo praskání rukou, nepružné kloubů, křeče a příznaky revmatoidních onemocnění rukou.

3. Chrání ruce před UV zářením.

4. urychlují hojení ran na rukou a kloubech, bez jizev.

Účinky turmalínových rukavic :

1. magnetoterapie: vyplňuje deficit magnetických siločar, které vznikly v důsledku vyčerpání magnetického pole Země, stejně jako překážky, které vytvářejí kabelové přechody a výškových budov. Obnovuje průchodnosti meridiánech lidského těla, zmírňuje otoky a zmírňuje bolesti, rozptyluje krevní stáze a aktivuje krevní oběh. Magnetické siločáry jsou rovnoměrně vystaveny na těle, a tím k vytvoření účinného magnetické pole, které působí mírný masážní účinek na akupunkturních bodů. Průsečík magnetických linií magnetické síly linií lidského těla vytváří microcurrent 0,6 mikroampérů, který aktivuje buňky, snižuje viskozitu krve a metabolismus.

2. emise mnohem-infračerveném spektru, absorbuje teplo generované v lidském těle, rukavice generovat daleko infračervené emisní spektrum 8-15 mikronů. Tak, vibrace tření mezi molekulami a atomy, přičemž teplo je vytvořen. Vyzařované vzdálené infračervené spektrum přispívá k uvolnění hladkého svalstva cév, dilataci cév, urychlit krevní oběh, aktivaci buněk, zlepšuje přísun kyslíku a živin, a také přispět ke zlepšení metabolismu.

3. Antibakteriální funkce: Vzhledem k tomu, tkáň vytváří krajně infračervené spektrum má nulovou vlhkost, to značně omezuje růst bakterií, takže tkanina má vynikající antibakteriální účinek. Vzhledem k tomu, tkáně, vytváří daleko infračervené spektrum, má "efekt medullary mezer", které se tvořily kapilární jev, kdy se zobrazí vlhkost. Proto, rukavice mají nejen antibakteriální účinek, ale mají dobrou propustnost pro vzduch, který dává pocit pohodlí.

4. Ochrana před škodlivým zářením: četné magnetických částic na četná South-North Pole obvody, což tvoří silové membránu magnetický, která brání škodlivé účinky škodlivého záření (např, UV záření).

 

Péče o rukavice:

prát max při 40 stupňů, použít jemné praní

Nežehlit;

nepoužívejte chemické prostředky

nesušit na slunci a při vysoké teplotě