pronajem

LETAK turmalin1

vzp 2

zpmvcr nabor

MIPA DOPRAVA

 
Z____itek_soln___4b5f1fddc424c.jpgZ____itek_soln___4b5f1fddc424c.jpg

Zážitek solná jeskyně + polárium pro 1 osobu

ID:Zážitek solná jeskyně + polárium pro 1 osobu
Výrobce:xx
Sklad:

Vaše cena s DPH: 480 Kč

Popis produktu

Trápí Vás alergie, kožní problémy, oslabená imunita či sílící únava? Braňte se! Zkombinujte blahodárné působení chladu a solné inhalace. Budete překvapeni regeneračními účinky obou procedur

V poláriu se provádí tzv. kryoterapie neboli terapie mrazem. Jedná se o revoluční regenerační metodu, při níž se tělo klienta vystavuje extrémně nízkým teplotám, až na -170°C, po dobu 2-4 minut. Lekářsky je ověřeno, že kryoterapie pomáhá zejména při bolestech zad, revmatismu, celulitidě a nadváze, při defektech pokožky (akné, lupénka, jizvy), urychluje hojení po úrazech, posiluje vlasy, nehty a zpožďuje procesy stárnutí pleti, posiluje imunitní systém, má pozitivní vliv na potenci, zvyšování libida a erekci. Polárium je ideální pro rehabilitaci sportovců a zvýšení jejich výkonu. Blahodárné účinky pobytu v solné jeskyni jsou veřejnosti dostatečně známé. Jedna procedura zde vydá za 2-3 dny pobytu u moře.


program:

Aktivita probíhá ve třech fázích: kryoterapie - cvičení (doporučeno) - relaxace v solné jeskyni. Před vstupem do polária budete seznámeni s možnými zdravotními kontraindikacemi a podepíšete souhlas s procedurou. Potom Vám bude změřen krevní tlak. Odejdete si odložit do šatny. Do polária se vstupuje pouze ve spodním prádle (doporučujeme bavlněné) a v hodně teplých bavlněných ponožkách či podkolenkách. Posměchu se obávat nemusíte - při proceduře budete sami. Po kryoterapii je vhodné i příjemné zacvičit si na cvičebních strojích, které jsou zde k dispozici. Po těchto zážitcích budete už jen 45 minut relaxovat v luxusně zařízené solné jeskyni. Příjemná hudba Vaši pohodu umocní.

podmínky

Návštěvu polária je lépe předem konzultovat s ošetřujícím lékařem. Obecně se kryoterapie nedoporučuje lidem trpícím srdečními potížemi, vysokým krevním tlakem, tuberkulózou plic, onkologickými potížemi a alergií na chlad(děti vstup od 140 cm). Pobyt v solné jeskyni není vhodný pro klienty, kteří mají problémy se štítnou žlázou.

čas

Rezervujte si asi hodinu a půl.

počet účastníků

Aktivita je určena pro jednoho účastníka.

oblečení

Do polária si vezměte bavlněné spodní prádlo, teplé ponožky a zapůjčení ručníku jsou v ceně zážitku, dále potom sportovní oděv na rozcvičení. Do solné jeskyně není třeba žádné speciální oblečení, stačí lehčí pohodlný oděv.

objednávka

Doporučujeme 3-5 dní předem.